...

PYZÓWKA

Gospodarstwo agroturystyczne
Lasy Głuchów 34
26-035 Raków
woj. świętokrzyskie

Pokoje

pyzówka

Pokój czerwony

Trzyosobowy pokój w Pyzówce – idealna opcja dla rodzin z dziećmi lub grup przyjaciół. Pokój oferuje przestrzeń, wygodne łóżka oraz przytulny klimat. Pyzówka oferuje wiele atrakcji dla swoich gości, w tym grzybobranie czy grillowisko.

pyzówka

Pokój niebieski

Komfortowy pokój dla trzech osób, wyposażony w łóżka pojedyncze. Z okna roztacza się piękny widok na wiejskie krajobrazy. W wolnym czasie możesz skorzystać z naszych atrakcji: zagrać w darta, zrelaksować się przy ognisku lub spróbować swoich sił w grze w piłkę nożną, lub siatkową na naszym boisku.

pyzówka

Pokój zielony

Wygodny pokój dla trzech osób z dostępem do łazienki na korytarzu oraz balkonem z widokiem na okoliczne lasy. Wyposażony w wygodne łóżko, szafę oraz stół z krzesłami. Goście mogą korzystać z atrakcji, takich jak grillowanie, stół biesiadny czy gra w darta.

pyzówka

Pokój złoty

Pokój dla trzech osób –  przestronny i wyposażony w wszystkie niezbędne udogodnienia, aby zapewnić komfortowy pobyt. W pokoju znajduje się jedno łóżko jednoosobowe oraz dwa łóżka dwuosobowe, co umożliwia nocleg nawet trzem osobom.

pyzówka

Pokój pomarańczowy

Przestronny pokój dla czterech osób z dostępem do łazienki na korytarzu oraz z widokiem na góry. Wyposażony w wygodne łóżka, szafę oraz stół z krzesłami. Dla gości udostępniamy dwie łazienki oraz w pełni wyposażoną kuchnie.